Dialecta » Siste nytt » Si hei til Eirill – vår nye innholdsprodusent!

Si hei til Eirill – vår nye innholdsprodusent!

Vi har fått et nytt tilskudd til Dialecta-teamet! Eirill er vår nye innholdsprodusent og skal jobbe med å skape godt innhold for kundene våre gjennom blant annet foto, video og tekst.

Eirill er 23 år og kommer opprinnelig fra Stavanger, men har bosatt seg på Gjøvik. Hun har utdanning innen medieproduksjon og har allerede rukket å opparbeide seg god erfaring som innholdsprodusent.

Hos Dialecta blir Eirill en del av innholdsteamet og skal jobbe med ulike kunder og prosjekter. Her får hun brukt både det kreative blikket og erfaringen sin til å lage innhold til ulike kanaler og målgrupper.

Når hun ikke er på jobb, er Eirill glad i å strikke og tilbringe tid ute. Hun liker friluftsliv og teltturer, og sier sjelden nei til muligheten til å oppleve noe nytt.

«Det er veldig kjekt å bli en del av Dialecta! Jeg gleder meg til å bli kjent med både kollegaer og kunder, og til å få jobbe kreativt med mange forskjellige prosjekter», sier Eirill.

Vi er veldig glade for å ha Eirill med på laget og gleder oss til fortsettelsen. Velkommen til Dialecta!

Trenger du hjelp med innholdsproduksjon?

Godt innhold gjør det enklere å bli sett, forstått og husket. Enten du trenger foto, video, tekst eller innhold til sosiale medier, kan vi hjelpe deg med å skape innhold som passer både bedriften, målgruppen og kanalene du skal være synlig i.

Ta kontakt med oss for en prat om hvordan vi kan hjelpe deg med innholdsproduksjon.

Er dette deg?

Er dette deg?

  • Vi er alltid på utkikk etter engasjerte og dyktige folk.
Skroll til toppen