Dialecta Lillehammer
Fakkelgården, Storhove, 2624 Lillehammer
Tlf: 61 24 67 70
Dialecta Gjøvik
Strandgata 13A, 2815 Gjøvik
Tlf: 61 14 54 80
Dialecta Vinstra
Nedregate 56B
Tlf: 61 29 21 80
Bilde av Magne Myrtrøen

Magne Myrtrøen

Daglig leder/prosjektleder
95823117
magne@dialecta.no

Bilde av Arne Wold

Arne Wold

Prosjektleder/Salg
91186118
arne@dialecta.no

Bilde av Andreas Halsa

Andreas Halsa

Rådgiver/prosjektleder
40064978
andreas@dialecta.no

Bilde av Terje Nilstad

Terje Nilstad

Prosjektleder/Salg
99560202
terje@dialecta.no

Bilde av Rune Werner Hilsen

Rune Werner Hilsen

Rådgiver digital kommunikasjon/Salg
95161802
rune@dialecta.no

Bilde av Vibeke Fürst Holtmann

Vibeke Fürst Holtmann

Innholdsprodusent
92405729
vibeke@dialecta.no

Bilde av Stian Næprud

Stian Næprud

Rådgiver/Utvikler
95404038
stian@dialecta.no

Bilde av Line Elisabeth Skurdal

Line Elisabeth Skurdal

Grafisk designer/AD
45254521
line@dialecta.no

Bilde av Hallgeir Bakken

Hallgeir Bakken

Grafisk design, foto og video
92688946
hallgeir@dialecta.no

Bilde av Therese Grøndalen

Therese Grøndalen

Grafisk designer
93466866
therese@dialecta.no

Bilde av Reidun Irene Nustad

Reidun Irene Nustad

Grafisk designer
45296951
reidun@dialecta.no

Bilde av Gøran Sæther

Gøran Sæther

Webutvikler
99321811
goran@dialecta.no

Bilde av Er dette deg?

Er dette deg?

Vi er alltid på utkikk etter engasjerte og dyktige folk.
61246770
post@dialecta.no

Send oss gjerne en forespørsel på

hei@dialecta.no